Firma

Menu

Firma MIGIEL działa od 1995 roku, jednak nie zawsze istniała w takiej formie, jak ma to miejsce obecnie. Początkowo funkcjonowaliśmy wyłącznie jako sklep z produktami samochodowymi, w którego ofercie znajdowały się głównie oleje, filtry, płyny eksploatacyjne, smary, kosmetyki i różne akcesoria samochodowe. W miarę rozwoju naszej działalności, wraz ze wzrostem zapotrzebowania na coraz to nowe produkty, powiększaliśmy systematycznie naszą ofertę tak, aby dostosować się do ciągle rosnących potrzeb klienta i zmieniającego się rynku. Obecnie możemy pochwalić się naprawdę szeroką gamą produktów zróżnicowaną pod względem jakości, jak i ceny, dlatego nawet bardzo wybredny klient znajdzie u nas coś dla siebie.

W 1999 roku poszerzyliśmy naszą działalność o nowy profil, jakim jest Autoserwis. Głównym celem jest wymiana zakupionego w naszym sklepie oleju samochodowego, którą wykonujemy od ręki i na miejscu.

Oprócz tego nasz autoserwis specjalizuje się w naprawie zawieszeń, hamulców, silników, układów wydechowych itp. To dlatego w naszej ofercie nie brakuje również różnego rodzaju części karoseryjnych, wiodących na polskim rynku producentów.

Cały nasz zespół może pochwalić się fachowym podejściem do wykonywanej pracy.

Błyskawiczny i profesjonalny serwis, szybka i miła obsługa, a także konkurencyjne ceny i szeroki wybór produktów sprawiają, że nasza firma cieszy się dużym powodzeniem i zadowoleniem wśród klientów, co owocuje jej ciągłym rozwojem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy sklepy, warsztaty i stacje obsługi.

Dołożymy wszelkich starań, by zapewnić Państwu kompleksową i błyskawiczną obsługę!

Kontakt:

Firma motoryzacyjna MIGIEL
ul. Zakopiańska 39 A
34-424 Szaflary

tel.: (00 48) 182754762
e-mail: kontakt@migiel.com

PARTNERZY